اخبار

خودروی الکتریکی جذاب و کوچک با نام فیات ۵۰۰ به زودی در بازار شهری قرار خواهد گرفت.

کمپانی "The Real Italian Car " در نظر دارد خودروی کلاسیک ایتالیایی را به صورت الکتریکی ارتقا دهد

یک خودروی الکتریکی جذاب و کوچک با نام فیات ۵۰۰ به زودی در بازار شهری قرار خواهد گرفت.

اگرچه فیات ۵۰۰ الکتریک فعلی به عنوان یک خودروی کوچک و جذاب شناخته می‌شود، یک شرکت بازسازی خودرو در ایتالیا در حال برنامه‌ریزی برای معرفی نسخه کاملاً الکتریکی از فیات ۵۰۰ اصلی، کوچک‌تر و بی‌پایان جذاب‌تر، است.

شرکت ایتالیایی خودروی واقعی (The Real Italian Car Company) – که اخیراً کارهای بسیار خوبی از آن دیده‌ایم –   توضیح داده است که برنامه‌هایی برای الکتریکی کردن این خودرو کلاسیک ایتالیایی وجود دارد، تبدیل آن به یک خودروی بی‌انتشار، معاف از ترافیک و شارژ ULEZ می‌کند.

در حال حاضر، تیم در حال تجزیه و تحلیل چندین پیشنهاد از تأمین‌کنندگان مختلف است، اگرچه در این مرحله اولیه هنوز در حال تعیین مفهوم کلی خودرو هستند.

آنتونی پیکاک از TRICC گفت: “ما در حال ورود به دنیای مهندسی واقعی هستیم، این کارها به سبک نوشتن روی پشته‌ی بسته سیگار نیست. ما پارامترهایی مانند وزن، محدوده و بسته‌بندی را مشخص خواهیم کرد و ببینیم که از آنجا چه خواهد شد.”

این پیشنهادها از انگلستان، ایالات متحده و ایتالیا به اینجا آمده‌اند و انواع گزینه‌های مختلفی را در برمی‌گیرند – به عنوان مثال باتری‌ها و موتور در کابوت عقب یا جلو یا هر دو. او گفت: “مانند تمام خودروهای الکتریکی، این یک تعادل بین وزن، برد و فضا است.”

“تعداد زیادی باتری به شما بیشترین برد را می‌دهد، اما وزن را افزایش می‌دهد. واقعاً آیا به ۲۰۰ مایل برد در یک خودروی مشابه این نیاز دارید؟ و در حالی که مفهوم داشتن باتری‌ها در جلو و عقب ممکن است تعادل خودرو را تنظیم کند، ما باید به فضای برای بارگیری فکر کنیم.”

او افزود: در حال حاضر به راه‌حل با باتری‌ها در عقب امتیاز می‌دهیم، اما هنوز زمان زیادی باقی است. برنامه این است که تا اواخر سال آینده یک نمونه الکتریکی کارکردی از فیات ۵۰۰ تولید شود. Peacock عنوان کرد : “ما باید این کار را به یک شیوه قابل پشتیبانی و قابل مقیاس انجام دهیم . این باید با شریک مناسب باشد.”

بنابراین تا زمانی که این کار انجام می‌شود، آنها در حال تأمین سفارش‌های افزایش یافته برای نسخه‌های اصلی و بازسازی شده با موتور احتراق داخلی فیات ۵۰۰ هستند.

بیشتر بخوانید: معرفی خودروهای برقی

انواع مدل‌های خودرو

منبع:topgear.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا