اخبار

مشخصات و شرایط فروش و پیش‌فروش خودروی ساینا S اعلام شد

مشخصات و شرایط فروش و پیش‌فروش خودروی ساینا S اعلام شد

جدیدترین طرح فروش و پیش‌فروش شرکت سایپا برای خودروی ساینا S به افرادی ارائه می‌شود که در خردادماه سال جاری در طرح عادی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مرحله ثبت‌نام اولیه خودرو ساینا را انجام داده و پس از قرعه‌کشی، تحویل خودروی آن‌ها به تابستان سال ۱۴۰۳ موکول شده است.

به طور دقیق‌تر، تنها افرادی که اولویت تحویل خودرو در تابستان سال ۱۴۰۳ را دارند می‌توانند در طرح فروش استثنایی و پیش‌فروش ساینا S شرکت کنند. شرکت سایپا از طریق ارسال پیامک در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۴۰۲ به این دسته افراد اعلام کرده تا در اسرع وقت به سامانه فروش این شرکت مراجعه کرده و مراحل واریز وجه و تکمیل فرایند ثبت‌نام را انجام دهند.

شرایط فروش و پیش‌فروش خودروی ساینا S به دو صورت متفاوت عرضه می‌شود. در طرح فروش استثنایی، متقاضیان می‌توانند با واریز ۳۲۳ میلیون تومان به مدت ۳ ماه به مالکیت خودروی ساینا S برسند. از سوی دیگر، افراد مایل به شرکت در طرح پیش‌فروش می‌بایست مبلغی حدود ۱۶۱ میلیون تومان را به عنوان علی‌الحساب پرداخت کرده و پس از اطلاع‌رسانی‌های بعدی و تسویه‌حساب، تا سه‌ماهه دوم سال ۱۴۰۳ ساینا S را در اختیار خواهند داشت.

توجه داشته باشید که در صورت افزایش هزینه‌های جانبی مانند عوارض شماره‌گذاری، بیمه، مالیات و موارد مشابه و یا افزودن تجهیزات جهت استانداردسازی محصول تا پیش از صدور فاکتور، دعوت‌نامه‌ای جهت تکمیل وجه برای خریداران ارسال خواهد شد.

شرایط دقیقتر فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش ساینا S سایپا در جداول زیر آمده است:

جدول شرایط فروش فوق‌العاده ساینا S سایپا  آبان ۱۴۰۲

نام خودرو قیمت خودرو رنگ قابل‌عرضه زمان تحویل
ساینا S ۳۲۳.۷۵۷.۰۰۰ تومان سفید ۹۰ روز

 

جدول شرایط پیش فروش ساینا S سایپا  آبان ۱۴۰۲

نام خودرو مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت‌خودرو زمان تحویل
ساینا S ۱۶۱.۸۷۸.۰۰۰ تومان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان تابستان ۱۴۰۳

 

بیشتر بخوانید:

مراحل ثبت‌نام خودرو چیست؟

روش هاي خريد خودرو در ايران

خودرو برای مادران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا