اخبار

غرفه بهمن موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان 1402: حضور پررنگ با محصولات متنوع

غرفه گروه بهمن در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان، یکی از پربازدیدترین غرفه‌های این رویداد بود.

غرفه بهمن موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان 1402: حضور پررنگ با محصولات متنوع

گروه بهمن یکی از شرکت‌های خودروسازی بزرگ ایران است که طیف متنوعی از محصولات سواری، تجاری و موتورسیکلت را تولید می‌کند. این شرکت در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان نیز حضوری پررنگ داشت و محصولات جدید خود را به نمایش گذاشت.

در بخش خودروهای سواری، محصولات جدید گروه بهمن شامل فیدلیتی پرستیژ و دیگنیتی پرستیژ بودند. فیدلیتی پرستیژ با موتور 1.6 لیتری توربوشارژ و گیربکس CVT، قدرتی معادل 180 اسب بخار تولید می‌کند. این خودرو در مقایسه با نسخه قبلی خود، به امکاناتی مانند رینگ‌های 19 اینچی، سانروف پانوراما، صندلی‌های برقی و سیستم صوتی 10 اسپیکر مجهز شده است.

دیگنیتی پرستیژ نیز با موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و گیربکس CVT، قدرتی معادل 147 اسب بخار تولید می‌کند. این خودرو نیز در مقایسه با نسخه قبلی خود، به امکاناتی مانند رینگ‌های 18 اینچی، سانروف، صندلی‌های برقی و سیستم صوتی 8 اسپیکر مجهز شده است.

در بخش پیکاپ‌ها، بهمن موتور از پیکاپ جدید G9 رونمایی کرد. این پیکاپ با موتور 2 لیتری توربوشارژ و گیربکس 6 سرعته دستی، قدرتی معادل 195 اسب بخار تولید می‌کند. G9 از نظر ظاهری شباهت زیادی به پیکاپ چینی فوتون T77 دارد، اما از نظر فنی تفاوت‌هایی با آن دارد.

علاوه بر این محصولات، گروه بهمن خودروهای تولیدی دیگر خود مانند کاپرا 2، دیگنیتی و فیدلیتی را نیز در نمایشگاه خودرو اصفهان به نمایش گذاشت.

در بخش خودروهای تجاری، بهمن دیزل با کشنده جدید X9 حضور داشت. این کشنده با موتور 460 اسب بخاری و گیربکس 16 سرعته اتوماتیک، یکی از قدرتمندترین کشنده‌های تولید داخل است. X9 از نظر ظاهری شباهت زیادی به کشنده چینی فوتون Auman دارد، اما از نظر فنی تفاوت‌هایی با آن دارد.

گروه بهمن در بخش موتورسیکلت‌ها نیز با محصولات جدید خود حضور داشت. ایران دوچرخ، زیرمجموعه گروه بهمن، از موتورسیکلت‌های برقی جدید خود رونمایی کرد. این موتورسیکلت‌ها با قدرتی معادل 5000 و 10000 وات، گزینه مناسبی برای استفاده در شهر هستند.

در مجموع، گروه بهمن با حضور گسترده در نمایشگاه خودرو اصفهان، توانمندی‌های خود را در تولید خودروهای متنوع و باکیفیت به نمایش گذاشت. این شرکت با عرضه محصولات جدید خود، قصد دارد سهم بیشتری از بازار خودرو ایران را به خود اختصاص دهد.

بیشتر بخوانید:

مراحل ثبت‌نام خودرو چیست؟

خودرو برای مادران

واردات خودرو براي جانبازان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا