اخبار

نمایشگاه JAECOO 2023: رونمایی از محصولات دوستدار محیط زیست و خودروی اصلاح‌شده

نمایشگاه JAECOO 2023: رونمایی از محصولات دوستدار محیط زیست و خودروی اصلاح‌شده

در تاریخ 15 اکتبر، شروع نمایشگاه JAECOO محصولات دوستدار محیط زیست در ووهوی چین اعلام گردید. این نمایشگاه جزء اهم “کنفرانس بین‌المللی هم‌آفرینی اکوسیستم کاربر 2023 JAECOO” بود و JAECOO با دقت بخشی به نام “کمپین در فضای باز” را در این نمایشگاه طراحی کرد.

این بخش، شرکت‌کنندگان را در فعالیت‌های متنوعی در حوزه “خودرو + سبک‌های زندگی” غرق کرد و با همکاری کاربران، محدودیت‌ها و مرزها را شکست و یک پارادایم جدید و بسیار LOHAS (سبک زندگی سالم و پایدار) را معرفی کرد.

در این نمایشگاه، رسمی از خودروی اصلاح‌شده JAECOO J7 به جهانیان معرفی شد. این اصلاحات، ظاهر شگفت‌انگیز جیکو J7 را تقویت کرده و حسی از عظمت، جذابیت و وحشی‌گری القا می‌کند. JAECOO نه تنها به توسعه بهترین تجربه رانندگی برای کاربران اکتفا نمی‌کند، بلکه از طریق محصولات متنوع، ارتباط عمیق‌تری با آنها برقرار می‌کند.

این نمایشگاه نیز نمایش‌گاه محصولات دوستدار محیط زیست JAECOO را معرفی کرد که شامل محصولات جانبی باکیفیتی نظیر چادر، جلیقه ضد طوفان، کیف گلف و غیره بود. این محصولات به علاقه‌مندان به سفرهای آفرود امکان مهیا کرد تا شور و شوق بی‌حدی را در سفرهای خود تجربه کنند. همچنین، JAECOO از تعامل با کاربران برای خلق محصولات دوستدار محیط زیست بی‌پایان خود استفاده می‌کند.

در ادامه، اکوسیستم برند-کاربر JAECOO معرفی شد که اهمیت ارتباط با کاربران را بیان می‌کند. این اکوسیستم تأکید دارد که شروع ارتباط با کاربران از طریق خودرو آغاز شده و سپس به زمینه‌های متنوعی از زندگی آنها توسعه می‌یابد. JAECOO به تدریج کاربران را به عنوان سازندگان و به اشتراک‌گذاران این اکوسیستم توانمند می‌کند تا با هم یک سبک زندگی با نگرش منحصر به فرد ایجاد کنند.

این اکوسیستم به تنهایی به “کاربران” اهمیت می‌دهد و هدف آن درآمیختن آنها در شادی سفرهای آفرود و کشف سبک‌های زندگی جدید است. JAECOO به نظر می‌رسد که در آینده ادامه داده و کاربران را به عنوان سازندگان و به اشتراک‌گذاران اصلی این اکوسیستم تبدیل خواهد کرد تا با هم خلق، به اشتراک‌گذاری، پیروزی و رشد کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین لاستیک برای خودرو ما کدام است؟

انواع مدل‌های خودرو

معرفي خودروهای کمتر از 500 میلیون تومان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا