اخبار

فورد ممکن است یک کیت دومحوره برای مدل F-150 تولید کند.

این اختراع فورد به وجود کامیون‌های 6x6 با بستر گسترده اشاره می‌کند.

فورد ممکن است یک کیت دومحوره برای مدل F-150 تولید کند.

به نظر می‌رسد که فورد ممکن است در موج رو به رشد ماشین‌های 6×6 شرکت کند. با اقداماتی مشابه با Hennessey،  ممکن است یک راه‌حل برای افرادی داشته باشند که به توزیع وزن بیشتری برای ماشین‌های پیکاپ سری F خود نیاز دارند. بر اساس یک درخواست اختراع که کشف شده است، فورد حداقل با ایده‌ی عرضه کیتی برای افزودن دومین محور عقب به سری F خود و افزایش طول بستر، دست به بازی می‌زند. همچنین، این محور سوم نیز می‌تواند توسط یک موتور برقی به حرکت درآید.

حالا، باید اشاره کرد که همه اختراعات به واقعیت تبدیل نمی‌شوند. این ممکن است فقط یک حرکت باشد برای حفاظت از برخی از کارهای تحقیق و توسعه توسط مهندسان فورد، حتی اگر این محصول هیچ وقت در فهرست لوازم جانبی فروشگاه‌های فورد یا در یک صفحه سفارش قرار نگیرد. این به این معنا نیست که ایده به خوبی نباشد.

بدیهی است که این سومین شفت به یک سیستم تعلیق نیاز دارد تا به چارچوب میانی کامیون F-Series متصل شود. شفت‌های جدید یک مجموعه دیگر از پنجره‌های تعلیق را اضافه خواهند کرد که به شفت اصلی متصل می‌شود و یک مجموعه دیگر از تسمه‌های جذب شوک را اضافه می‌کند.

بطور طبیعی، با اضافه کردن یک موتور الکتریکی، باید یک باتری یا راهی برای ادغام موتور به سیستم Powerboost PHEV مدل F-Series وجود داشته باشد. همچنین باید یک تخته جدید و راه حلی برای پوشش چرخ‌ها وجود داشته باشد.

این مفهوم ممکن است هرگز خارج از Ford’s skunkworks واقع نشود. اما با توجه به وجود مدل‌های شش چرخه مانند Hennessy برای مدل‌های F-Series، مطمئناً علاقه‌مندان در بازار وجود دارند.

بیشتر بخوانید:بهترین لاستیک برای خودرو ما کدام است؟انواع مدل‌های خودرو

منبع: roadandtrack.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا